You Tube Facebook
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU

Фінансовий лізинг

Фінансовий лізинг – зручна альтернатива банківському кредиту

Фінансовий лізинг автомобіля – це довгострокова оренда автомобіля, з правом викупу автомобіля наприкінці строку лізингу, за умови сплати лізингоодержувачем періодичних лізингових платежів.

Основні переваги фінансового лізингу:

  • початкові витрати клієнта складаються тільки з авансового платежу та одноразової комісії; всі витрати на реєстрацію, державні збори і мита, страхування розподілені рівномірно на весь строк лізингу;
  • швидке та зручне оформлення: клієнт підписує тільки договір фінансового лізингу, всі інші питання (реєстрація, пенсійний збір, страхування авто) бере на себе лізингова компанія;
  • немає необхідності у нотаріальному посвідченні договору, а отже, у додаткових витратах;
  • кожен клієнт отримує сервісну підтримку (цілодобова технічна консультація на дорогах України, адміністрування страхових випадків, пріоритетність у записі на ТО), у тому числі може доповнити договір додатковими послугами технічного сервісу, виходячи зі своїх потреб.

Знайомтеся з пропозиціями щодо спеціальних умов фінансового лізингу від наших партнерів:

Умови фінансового лізингу від ULF FINANCE

Інформація про партнера

ULF Finance працює на фінансовому ринку України з 2011 року. На сьогодні компанія входить у трійку лідерів на ринку лізингу. ULF Finance пропонує комплексну послугу фінансування покупки автомобілів Mitsubishi, незалежно від вартості. Кожен клієнт компанії обирає оптимальний для себе спосіб придбання: фінансовий, оперативний лізинг тощо. Серед принципів ULF Finance - максимальне прискорення процесу між поданням заявки на фінансування та отриманням предмету лізингу, а також постійне створення та вдосконалення партнерських програм спільно з дилерами та імпортерами.

*Уся інформація щодо умов фінансового лізингу вказана відповідно до відомостей, наданих компанією-партнером ТОВ "УЛФ-ФІНАНС", та є рекламою.
Умови фінансового лізингу від ПРИВАТ БАНКУ

Інформація про партнера

ПриватБанк є лідером банківського ринку країни. За даними дослідження GFK Ukraine у III кварталі 2019 року з банком співпрацюють 56,2% українців – фізичних осіб старше 16 років, вважають основним банком 46,6% користувачів банківських послуг. Обравши лізинг від ПриватБанку клієнт отримує авто "під ключ". ПриватБанк супроводжує угоду від А до Я, та сам вирішує всі питання з оформленням авто, реєстрацією та страхуванням.
ПриватБанк зареєстровано НБУ в «Книзі реєстрації банків» під № 92 від 19 березня 1992 року. Ліцензія НБУ № 22 від 05.10.2011р.

*Уся інформація щодо умов фінансового лізингу вказана відповідно до відомостей, наданих компанією-партнером АТ КБ "ПриватБанк", та є рекламою.
Умови фінансового лізингу від BEST LEASING

Інформація про партнера

BEST LEASING надає послуги фінансового та оперативного лізингу з 2005 року. За цей період укладено понад 5000 лізингових договорів, на загальну суму понад 2,6 млрд. грн. Клієнтами BEST LEASING стали понад 2300 компаній і фізичних осіб. Компанія приймає рішення про фінансування за 30 хвилин. Кожен клієнт компанії отримує пакет ассистансу БЕСТ СЕРВІС та дисконтну карту на пальне. ТОВ «БЕСТ ЛІЗИНГ» діє на підставі Розпорядження Нацкомфінпослуг №85 від 14.01.2020 р.

*Уся інформація щодо умов фінансового лізингу вказана відповідно до відомостей, наданих компанією-партнером ТОВ "БЕСТ ЛІЗИНГ", та є рекламою
Умови фінансового лізингу від АТ «КРЕДОБАНК»

Інформація про партнера

АТ «КРЕДОБАНК» заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків та входить до фінансової групи PKO BankPolski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи.

Завдяки успішній співпраці з дилерами та виробниками, а також різноманітним партнерським програмам банк надає можливість придбання транспортних засобів в лізинг на вигідних умовах. За даними Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців», станом на початок 2020 року Кредобанк входить у ТОП-4 лізингодавців за показниками лізингового портфелю, у топ-5 за обсягами нового бізнесу та займає 5% ринку лізингу в Україні.

АТ «КРЕДОБАНК» здійснює свою діяльність як універсальний комерційний банк відповідно до Банківської ліцензії №43 від 11.10.2011 р. та Генеральної ліцензії на здійснення валютних операцій від 11.10.2011 р. № 43 із додатком до неї, виданих Національним Банком України.

*Уся інформація щодо умов кредитування вказана відповідно до наданих Банком-партнером відомостей, та є рекламою.
Умови фінансового лізингу від Альфа-Лізинг

Інформація про партнера

Компанія «Альфа-Лізинг Україна» входить до складу ABH Ukraine Limited та є універсальною лізинговою компанією. ТОВ «Альфа-Лізинг Україна» - це бездоганний сервіс фінансових послуг з 2001 року. Переваги Альфа-Лізинг: рішення за години, вигідні умови фінансування, простота оформлення угоди.

*Уся інформація щодо умов фінансового лізингу вказана відповідно до відомостей, наданих компанією-партнером ТОВ "Альфа-Лізинг Україна", та є рекламою.
Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-